Dünyanın En Pahalı 10 Giyim Markası

Dünyanın En Pahalı 10 Giyim Markası

10.Guess

Kot pantolonlarıyla çok meşhur olan Guess,Amerikan markasıdır.Kot pantolonları ve tişörtleri gençler arasında sevilmektedir.Çantaları ve aksesuarları da oldukça rağbet görmektedir.Marka,çoğunlukla yetişkinlere yöneliktir.

9. Versace

İtalyan markası Versace, modern tasarımlarıyla hem erkekler hem de kadınlara  üretim yapıyor. Trend ve kalite severler arasında  oldukça popülerdir. Bu marka rakiplerine çoğu zaman fark atıyor.Üretimlerini çok genişletmiştir,öyle ki  tasarım mobilyalar dahi üretmektedir.

 

8.Valentino

Cesur ve trend tasarımları ile ilk 10 a girebilen Valentino,daha çok akşam giyilebilen tasarımlarla ön plana çıkar.

7.Dior

Dior, son derece sofistike,zarif,modern tasarımları ile bilinir.Dior’un bu ünü, parfüm, çanta, güneş gözlüğü, kadın giyim tasarımlarından ileri gelir. En çok pazarladığı ve ihraç ettiği ürünleri çantalarıdır.

6.Mark Jacobs

Lüks tasarımlar sunan Jacobs ağırlıklı olarak Takı, çanta ve ayakkabı üzerine yoğunlaşıyor ancak çeşitli mevsimler için kıyafetler de sunuyor.

5. Armani

Armani sadece pahalı bir  giyim markası değil, aynı zamanda dünyanın en popüler markalarındandır.Parfümden giysiye pek çok yelpazede üretim yapan bir marka yine bir İtalyandır.Armani’nin yazlık kumaşları yaza,kışlıkları kışa tam uygundur,bu nedenle de fazlasıyla tercih edilir.

4.Dolce Gabbana

Yine bir İtalyan markası olan D&G 2013 yılının en pahalı markasıdır.Ürünlerinin kumaş,baskı,doku kalitesi inanılmazdır.Çok popülerdir ve çok beğenilir.Hem erkek hemde kadınlar tarafından tercih edilen bir markadır.

3. Prada

 Bu ünlü İtalyan markanın tasarımları, basit, seçkin ama rahat olmasıyla ünlüdür. Parfüm pazarında da iyi bir yeri olan markanın dünyanın dört bir yanında mağazaları bulunmaktadır,bu markadan bir giysi edinmek bir çok markaya göre daha kolaydır ve çok trend ürünler sunar.Markanın sahibi aynı zamanda Miu Miu markasınıda yaratmıştır.

2. Chanel

Chanel’in en çok talep gören markalardan biri olduğu düşünülüyor. Zenginlerin ve ünlülerin sıklıkla tercih ettiği bir marka. Şık ve geniş içerikli tasarımları kolay seçim yapmanızı sağlıyor.Markalar  kendi varlığını sürdürmek için çoğu zaman birbirinden kopyalar yapar.Şu bir gerçek ki Chanel hep taklit edilen oluyor.Cilt bakım ürünleri ve güzellik ürünleri de Chanel’e benzetilmeye çalışılıyor. Dünyanın en popüler moda markası olduğu için bu marka muhtemelen daha genç moda severler tarafından daha çok tercih ediliyor.

1. Gucci

Bu saydığımız markalar arasında en pahalısı ve kalitelisi İtalyan marka Gucci’ye ait.Hem kadın hem erkek tasarımları bulunan markanın çantaları,bavulları,etekleri,ayakkabıları her zaman listelerin ilk sırasında yer alıyor.

 

4 Comments
  1. Favorim Armani

  2. çok güzel markalar,kalite her zaman iyidir.

  3. Selamlar
    Gönül isterdi ki bu markaların arasında bir Türk markası da olsun ama malesef :I

  4. Moda bugün başka yarın baska şeyleri satmak için tasalanmış birşey
    İhtiyacınız olmayan şeyleri almayın a dostlar

Leave a reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Logo
Enable registration in settings - general