Şaşırtıcı Sonuçlar İçin Dudaklarınızda Göz Kremi Kullanın!

Şaşırtıcı Sonuçlar İçin Dudaklarınızda Göz Kremi Kullanın!

dudak kremi

Her güzellik ürünü pek çok gizli güce sahiptir.Rujlar günümüzde halen allık olarak kullanılıyor.Elmacık kemiklerini ve burnu konturlamak için de kullanılıyor.Hatta ruju gözlerine far niyetine sürenler bile var. Bunun gibi güzellik hackleri, tek bir ürünü daha fazla kullanımla daha faydalı bir halr  getiriyor ve bu da para için değer yaratıyor.

Peki sıkı durun! Buna ne dersin?

YUMUŞACIK VE NEMLENDİRİLMİŞ BİR HALE GETİRMEK VE BUNU KORUMAK İÇİN DUDAKLARINIZA GÖZ KREMİ SÜRÜN.

  • Kulağa garip geliyor değil mi? Evet, ama tamamen işe yarıyor. Göz çevrenizdeki doku, dudaklarınızdaki doku gibi, son derece hassastır.
  •  Bu iki alan yani göz ve dudak,tipik olarak ilk önce kırışıklıkları ve ince çizgileri göreceğimiz yerlerdir.
  • Göz kremleri pek çok duyarlılık testinden geçer.Yani bunların hassas yapıda olanlar için üretilenleri çok güvenlidir ve göz harici yerlerde kullanılabilir.Bazı markaların göz kremleri aynı zamanda dudak üstü kremidir.(Kore markalarında sıkça böyle ürün bulunur.) 

Dahası, dudaklarınızın yüzünüzdeki gibi esnemesini ve nemlenmesini sağlayan yağ bezleri yoktur.Göz kremleri gözünüzün etrafındaki cildi derinlemesine nemlendirmek ve ince çizgileri azaltmak için formüle edildiğinden, dudaklarınızı çok yumuşak bir şekilde nemlendirerek, hızlıca nemlenmesini sağlar.

Göz kremleri aynı zamanda daha çabuk kurur,böylece parlak dudaktan hoşlanmayanlar için de yine oldukça kullanışlı bir ürün olur. 

Göz kremi kullanmaya karar verdiğinizde, dudaklarınıza aşırı derecede bu kremden sürmenize gerek kalmaz.Gözlerinize krem sürdükten sonra,parmaklarınızda kalanını dudaklarınıza sürmeniz yeterli olacaktır.

Eğer dudaklarınızın üzerinde sürekli bir pürüz varsa öncelikle dudak peelingi uygulayın.Sonrasında sabah akşam kullandığınız göz kreminizi dudaklarınıza rahatlıkla uygulayın.Dediğimiz gibi çok bol miktarda sürmenize gerek yok.Eğer zaten dudaklarınız pürüzsüzse ama neme ihtiyacı varsa yine rahatlıkla nemlendirici göz kreminizi dudaklarınıza uygulayabilirsiniz.

Kolay Dudak Peelingi Tarifi

dudak-peelingi-tarifi-kolay

Malzemeler

Bir çay kaşığı esmer toz şeker veya beyaz  toz şeker

Bir çay kaşığı bal – (sadece şekeri birbirine yapıştırmak için.)(Eğer bal yoksa zeytinyağı veya Hindistan cevizi yağı da iş görecektir.)

Bir damla vanilya özü(isteğe bağlı)

Küçük bir kap

Yapılışı

Birbirine yapışmasını sağlamak için şekeri ve balı karıştırın. Haftada bir kez, ölü cildi yok etmek  karışımı hassasca ovalayın. Bir dakika bekletin ve nemli bir pamukla temizleyin. Kullandıktan sonra dudak balsamı uygulayabilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Logo
Enable registration in settings - general