Kış İçin En iyi Oje Renkleri, 2018-2019 Oje Trendleri

Kış İçin En iyi Oje Renkleri, 2018-2019 Oje Trendleri

 Soğuk kış günlerinde ne renk oje sürsem dediğimiz zamanlar çok olur. Sizler için 2018-2019 Kışın favori oje renklerini bir araya getirdik.

 Koyu Griler- füme tonları, altın renkleri, kırmızı tonları, koyu mavi-lacivert tonları, açık pembe tonlarıyla koyu morların öne çıktığı bir oje sezonu bizleri bekliyor. Yaz aylarında sürdüğümüz o pastel veya cıvıl cıvıl renkler yerini koyu tonlara bıraktı bile…

1. Kırmızı Ojeler

Kırmızı Ojeler

Bu kış sezonunda bordo yerine parlak kiraz kırmızısı tercih edebilirsiniz. Bu renk tazeliğin,canlılığın ve kadınsılığın rengidir. Ayrıca her cilt tonu içinde uygundur.

2. Koyu Mor Ojeler

Koyu Mor Ojeler

Tırnaklarınızın görünümünü çok güzel gösteren bu rengi kullanırken tereddüt etmeyin. Biraz vamp biraz cüretkar tonda olsa da kışa en yakışan renklerden birisi elbette koyu mor.

3. Koyu Mavi-Lacivert Ojeler

Koyu Mavi-Lacivert Ojeler

Derin mavi tonları, lacivertler ve koyu parlak parlak mavi tonları yine kışa en yakışan soğuk renkler arasındadır. Manikürlü tırnaklarla mükemmel görünüm sunan bu renkler hem geceye hem de gündüze uyum sağlayabilir.

4. Altın Rengi Ojeler

Altın Rengi Ojeler

Metalik manikürlerin tam mevsimi. Eğer giydiğiniz kıyafeti göz kamaştırıcı hale getirmek ve süslemek istiyorsanız altın rengi oje kullanmanız uygun olacaktır. Altın  ojeleriniz, kış giysilerinizi sihirli hale getirecektir.

5. Açık Pembe Ojeler- Soluk Tonlar

Açık Pembe Ojeler- Soluk Tonlar

Soğuk kış iklimin getirdiği o kasvetli havayı kendinizde dağıtmak istiyorsanız açık ve soluk renkli pembe tonları tam da yumuşak bir görünümü sağlayacaktır.

6. Koyu Gri- Füme Rengi Ojeler

Koyu Gri- Füme Rengi Ojeler

Soğuk kış günlerine en yakışan renklerden birisi de elbette koyu griler-fümeler oluyor. 

 7. Koyu Yeşil Ojeler

Koyu Yeşil Ojeler

 

Güz aylarında çoğunlukla, tırnak gölgelendirmede koyu tonları kullanmalıyız. Özellikle derin koyu yeşil renk bu kış  moda olacak.

Hafif zümrüt yeşili, koyu tonlardaki yeşiller ve hatta ışıltılı yeşiller bile bu sene son derece gözde olacak. 

8. Siyah Karbon Tonları Ojeler

Siyah Karbon Tonları Ojeler

Karanlık tırnaklar ilk başta korkutucu gelse de  şaşırtıcı derecede güzel duruyor. Bu kış ne giyerseniz giyin bu giysinizin yanında tırnaklarınıza siyah renk oje sürebilirsiniz. Parlak ve değişik tasarımlarla siyah rengi daha da parlak veya değişik hale getirebilirsiniz.

 

 

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Logo
Enable registration in settings - general